Турнір з волейболу пам’яті Олени Ковтун. ВИДЕО

izmail6564

Днями в ізмаїльському Центрі дозвілля «Портовик» відбувся IV Відкритий турнір з волейболу серед школярів пам’яті Олени Ковтун.

Змагання організували Відділ фізкультури і спорту міської ради Ізмаїла, міська федерація з волейболу, ІДЮСШ і політехнічний ліцей.

Цього року в турнірі беруть участь 14 команд шкіл міста, українського і політехнічного ліцеїв: 8 команд хлопчиків і 6 — дівчаток.

Змагання проходили протягом трьох днів. Настав час підбити підсумки, їх оголосив головний суддя, віце-президент Ізмаїльської федерації волейболу Анатолій Желєв.

За результатами турніру «золото» серед чоловічих команд знову завоювали волейболісти Ізмаїльського політехнічного ліцею, на другому місці — спортсмени ЗОШ №14, на третьому — ЗОШ №9.

Серед команд дівчат перше місце виборола команда ЗОШ №2, друге місце — у ЗОШ №14 та третє місце завоювали волейболістки з ЗОШ №16. Всі учасники нагороджені грамотами, медалями та кубками.