Мэр Измаила поведал о важных для города решениях. ВИДЕО

Измаильский торговый порт

На самому початку засідання виконкому Ізмаїльської міськради мер Андрій Абрамченко розповів про результати візиту в місто представників Генерального консульства Греції в Одесі.

Було вирішено центральну алею в Грецькому сквері назвати Алеєю Князя Олександра Іпсіланті — людини, яка була на чолі національно-визвольного руху в Греції. Планується також встановити тут його бюст. Цим буде займатися грецька сторона.

В ході засідання виконкому було прийнято рішення про визнання пішохідною зоною частини вулиць Пушкіна і Комерційної, що примикають до центрального ринку.

Далі члени виконкому обговорили тарифи на надання послуг користування спортивними майданчиками та кімнатами для відпочинку центрального стадіону.

Нагадаємо нещодавно місто прийняло цей об’єкт у власність. Вже розпочато ремонтні роботи по його благоустрою.

Члени виконкому зупинилися на підготовці реалізації європейського грантового проекту по Міському саду, який вдалося виграти Ізмаїлу. Нагадаємо, санітарна обрізка сухих дерев і самосіву викликала жарку дискусію в інтернеті.

Дуже важливим для збереження дорожнього покриття стало рішення «Про обмеження руху вантажного транспорту на території міста».

Члени виконкому підтримали проекти всіх цих рішень одноголосно.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *