В Измаильском горисполкоме прошёл День открытых дверей. ВИДЕО

Измаил

7 грудня о Ізмаїльському міській раді пройшов традиційний День відкритих дверей, приурочений до Дня місцевого самоврядування.

40 школярів і студентів побували в будівлі виконкому.  Це представники всіх шкіл, політехнічного ліцею та Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

У великий залі гостей зустрічало керівництво міста — мер Ізмаїла Андрій Абрамченко, його перший заступник Родіон Абашев, заступник Сергій Павлухин і секретар міськради Сергій Чмига.

В ході виступу міський голова познайомив школярів і студентів зі своїми заступниками, а також розповів, що робиться для того, щоб Ізмаїл ставав ще комфортніше для життя.

Потім школярів запросили на «солодкий стіл» в кабінети мера і його заступників.  За чашкою чаю вони змогли задати керівникам свої питання, розповісти про те, ким вони хочуть стати в майбутньому і дізнатися, чим сьогодні живе Ізмаїл.

Багато хто з випускників вибрали професію лікаря, педагога, економіста … Місто зараз робить все, щоб молоді фахівці, вивчившись, повернулися додому.  І зустрічі з молоддю цьому сприяють.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *