Свято випускників шкіл в Ізмаїлі. ВИДЕО

Измаильский торговый порт

 

24 червня в Ізмаїлі пройшло свято «Випускник — 2018», приурочене до Дня молоді. Юнаки і дівчата зібралися на головній площі міста — площі Перемоги — щоб взяти участь в святковому параді.

Звідти на чолі з міським головою Андрієм Абрамченко вчорашні школярі пройшли по проспекту Суворова до Пам’ятника морякам-дунайцям. Разом ними в урочистій ході взяли участь батьки, друзі та викладачі.

На алеї Дружби народів їх зустрічали жителі Ізмаїла. Методист Будинку культури Олена Попеску перерахувала навчальні та спортивні заслуги кращих випускників 2018 року, серед яких 17 медалістів.

Слова напуття прозвучали від мера Андрія Абрамченко. Він висловив надію, що молодь, отримавши нові знання, візьме активну участь в подальшому перетворенні Ізмаїла.

Свій танцювальний подарунок випускникам піднесли вихованці клубу спортивно-бального танцю «Dream Dance».

Яскравим продовженням свята став флеш-моб випускних вальсів. Кожна школа креативно підійшла до вибору танцювальних композицій. Випускники поділилися з нами своїми враженнями.

Під час заходу на алеї була організована виїзна торгівля, а порядок охороняли представники поліції і Нацгвардії.

Завершився вечір дискотекою. Свято вийшло незабутнім. Цілком можливо, що ми стали свідками зародження нової традиції в столиці Придунав’я.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *