Нанесення оригінальних зображень на емальовані кружки

Емальована кружка – це не тільки практичний посуд, але й гарний подарунок на різні свята. Головною ідеєю створення подарункового вигляду звичайній металевій посудині є креативне рішення за допомогою нанесення надзвичайного зображення на поверхню. Такий подарунок стане відмінним сувеніром або інструментом реклами. Використовуючи високопрофесійний друк на емальованих кружках можна легко перетворити звичайний виріб на справжній витвір мистецтва.

Емальовані кружки з оригінальними принтами

На поверхню металевої кружки можна нанести зображення різноманітної тематики, навіть своє улюблене фото або фото свого друга чи подруги. На корпоративні кружки краще наносити логотип або девіз компанії, які можна буде подарувати на корпоративні свята. Графіка може бути чорно-білою або багатобарвною, але вона завжди буде мати чіткі контури по всій поверхні малюнка. Переваги друку на посуді:

  • • Високоякісне чітке зображення.
  • • Покриття не вступає в реакцію з їжею.
  • • При нанесенні використовуються виключно безпечні фарби.
  • • Зображення тримається доволі довгий час.

Завдяки спеціальному методу друку зображення на поверхні кухлю виходить найвищої якості. Воно не стирається з часом, не псується та не сколюється. Посуд не втрачає своїх експлуатаційних характеристик і може використовуватися за своїм прямим призначенням практично без обмежень.

Як обрати зображення для декорування кружки

Металева кружка з оригінальним принтом завжди викликає тільки гарні емоції у власника, тому треба обирати привабливі малюнки. Для полегшення пошуку компанія Mirpodarka.com.ua пропонує широкий асортимент різноманітних малюнків на різні теми. Також на прохання замовника можна нанести своє оригінальне зображення. Дизайнерське оформлення залежать від фантазії замовника. А також від того тепла, яке він хочете подарувати своїм близьким. Це недорогий, але дуже корисний подарунок, в який можна вмістити всі емоції та побажання, надаючи знак поваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *