Майнінг криптовалюти в Україні — новий рівень успіху

Майнінг криптовалюти в Україні - новий рівень успіху

В останні роки Україна посіла на перше місце у світі за відсотком загального населення, яке вміло володіє криптовалютою – загалом це складає 13.5% українців, тобто приблизно 5,9 млн мешканців. Таким чином, щоденний оборот криптовалюти в країні становить більше 1 млрд гривень. Всім відомий New York Times, оцінивши масштаби обороту цифрових валют, назвав Україну потенційним центром криптовалютного ринку. Справа в тому, що в країні великий кадровий резерв, який складається з сильної спільноти розробників блокчейна. Це може перетворити країну у глобальне вогнище цифрових фінансових активів. Більше інформаці можно подивитись на ресурсі: cryptonovunu.com.ua

Законодавчий рівень криптовалюти в Україні

Криптовалютні активи давно присутні в житті деяких українців. Адже деякі люди активно ними користуються – хтось з них посилено майнить коїни, хтось читає про них у новинах. Ухвалений на початку вересня 2021 року новий закон, який легалізував оборот криптовалют в Україні, підтвердив факт, що віртуальні гроші у вигляді цифрового спецкоду стали невід’ємною частиною нової української реальності. Тепер будь-який українець може відкрити рахунок у звичайному українському банку для здійснення операцій, повїязаних із цифровою криптовалютою. Купити біткоїни також стане значно простіше – відтепер криптовалютні біржі будуть працювати офіційно. Основні переваги криптовалютних операцій:

  • спрощення транскордонних платежів;
  • доступ до транзакцій з любого кутка світу;
  • миттєві міжнародні платежі;
  • жодних обмежень щодо сум;
  • криптомонети можна ділити на безліч дрібних часток.
Майнінг криптовалюти в Україні - новий рівень успіху

Зростання популярності цифрової валюти призвело до того, що тепер купити віртуальні гроші можна через спеціальні криптобанкомати, які мають схожість зі звичними для всіх банківськими апаратами. В Україні здійснити онлайн-оплату в криптовалюті поряд з оплатою звичайною банківською карткою можна в ресторанах, готелях та хостингових компаніях, але переважно в Києві.

Популяризація криптовалюти в світі та Україні

В 2021 році у світі використовувалось понад 8300 криптовалют на загальну суму понад 1 трлн доларів. Серед найпопулярніших – Bitcoin (Біткоїн) та Ethereum (Ефіріум). Серед українських майнерів вони також користуються попитом. Починаючи з 2022 року Україна планує залучати криптовалютний бізнес за допомогою привабливих податкових ставок. Це виведе економіку країни на новий цифровий рівень світового масштабу. Існує три способи отримувати пасивний прибуток:

  • майнінг на потужних відеокартах;
  • майнінг за допомогою ASIC-ферм;
  • хмарний майнінг за допомогою віддаленого центру.

Вкладання реальних коштів у віртуальну криптовалюту в 2022 році продовжуює приносити прибуток інвесторам та залишаються одним із ефективних інструментів інвестування. Але завжди треба пам’ятати, що успіх залежить від досвіду, знань, тактики та везіння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *