Відкриття спортивного залу в Ізмаїльському відділі поліції. ВИДЕО

полиция Измаила

Днями в Ізмаїльському відділі поліції відбулася презентація нового сучасного спортивного залу. Це важлива для особового складу подія, адже до цього доводилося займатися спортом в орендованих приміщеннях.

Ідея перетворити старий актовий зал в комфортний спортивний належить керівнику підрозділу полковнику поліції Роману Галкіну.

На сьогоднішній день у співробітників вже є спортивні досягнення. Про це свідчать кубки та грамоти на стінах холу. Власний спортзал — це шлях до нових спортивних висот і запорука успіху в повсякденній роботі.

За словами керівника, результат перевершив всі очікування. Приміщення було повністю переобладнано: встановлені металопластикові вікна, оновлено покриття підлоги, побудовані теплі роздягальні і душові кабінки, закуплені тренажери та спортивний інвентар.

В рамках будівельних робіт був оновлений і навчальний зал, який передує спортзалу. Тут щочетверга проводяться заняття особового складу.

Реалізація проекту стала можливою завдяки фінансовій допомозі ряду осіб.

У планах продовження устаткування тренувального комплексу для успішної фізичної підготовки особового складу та проведення змагань. І не тільки…

Поліцейські відкрили довгоочікуваний спортивний зал грою в волейбол, яка, як відомо, сприяє згуртуванню колективу, як і інші командні ігри.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *