В Ізмаїлі лікуватимуть інсульт та інфаркт

Измаил


Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко зазначив, що всі роботи ведуться за рахунок коштів обласного і міського бюджетів. У лікувальний заклад доставлений перший цінний апарат — ангіограф. Він дозволяє виконувати операції на серці.


Важливо відзначити, що тимчасова межа (не пізніше 12 годин) буде витримана дуже строго, адже мова йде про державну програму. Нагадаємо, коронарографія коштує 6 тисяч гривень, стентування — 30 тисяч.


Уже сьогодні повністю змінений маршрут доставки хворого «Швидкої» — раніше пацієнтів з симптомами інфаркту та інсульту відправляли в районну лікарню, в кардіологію, сьогодні їх везуть в Дунайську обласну лікарню.


Тут буде надаватися екстрена та оперативна допомога хворим, а в Центральній міській лікарні буде здійснюватися їх подальша реабілітація.


Роботи тривають. Основне завдання нового медичного центру — звести до мінімуму смертні випадки від серцево-судинних захворювань. Вчасно проведені заходи по коронарографії та стентування на 80 відсотків повертають людину до працездатного стану і дозволяють уникнути інвалідності.


Треба відзначити, що цілодобова допомога пацієнтам буде надана незалежно від місця проживання: будь то Ізмаїл, район або інший регіон України.


Реперфузійний центр розміститься на першому поверсі лікарні, — для того, щоб час доставки хворого, що надійшов з інфарктом, в операційну було скорочено до мінімуму.

В столиці Придунав’я, на базі Дунайської обласної лікарні, йде активна робота по створенню реперфузионного центру, який почне свою роботу вже в наступному році. За статистикою, тільки в Ізмаїлі щорічно реєструється 400 — 500 інфарктів. Особливо важких везуть до Одеси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *