Президент України в Ізмаїлі. ВИДЕО

Измаил вид сверху

12 лютого у Палаці культури м Ізмаїла під керівництвом Президента України Петра Порошенка пройшла розширена нарада з питань розвитку морегосподарського комплексу.

Глава держави підкреслив, що Україна є морською державою і має всі можливості підключення наших морських портів, зокрема Рені та Ізмаїла, до європейських транспортних коридорів. Для цього буде реалізований ряд інфраструктурних проектів по їх модернізації і розвитку.

Під час свого виступу міністр транспорту та інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що Україна здатна конкурувати на світовому ринку перевезень морським шляхом.

На нараді свою точку зору на розвиток морської галузі висловили в.о. голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Райвис Вецкаганс, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, директор Маріупольського морського торгового порту Олександр Олійник та голова ТОВ «ТІС» Олег Кутателадзе, ректор Одеської національної морської академії Михайло Міюсов.

Петро Порошенко зазначив, що Ізмаїл став першим пунктом в його поїздці в якості кандидата в Президенти на наступний термін. Його приємно здивували зміни в місті, який став ще красивішим, завдяки грамотному керівництву.

Міський голова Андрій Абрамченко подякував Президенту за можливість через децентралізаціїю реалізації великих інфраструктурних проектів.

Разом з тим, міський голова розповів про проблеми в морегосподарському комплексі Ізмаїла. Президент пообіцяв, що Центр підготовки моряків повернеться з Одеси до Ізмаїла, а Дунайський інститут НА ОМА, нарешті отримає власну будівлю.

На завершення візиту Петро Порошенко зустрівся з ізмаільчанамі на площі Перемоги.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *