Ізмаїльська міськрада ухвалила бюджет на 2019 рік

Измаильский торговый порт

21 грудня в Ізмаїлі пройшла 39 сесія міськради Ізмаїла. На ній були присутні 27 депутатів з 36.

Особливу увагу приділили розгляду бюджету на 2019 рік. За словами міського голови Андрія Абрамченко, головний фінансовий документ є соціально орієнтованим.

У цю суму входять доходи міського бюджету і державні субвенції, які виділяються на охорону здоров’я, освіту і соціальні програми.

Говорячи про перспективи на 2019 рік, мер зазначив, що буде продовжено будівництво Палацу спорту, капітальне будівництво двох дитячих садків «Івушка» і «Світлячок», а також реконструкція Центрального міського стадіону.

Продолжітся капремонт фасадів будівель в центральній частині міста по проспектах Суворова і Мира.  Особливу увагу буде приділено об’єктам, включеним до переліку пам’яток архітектури, історії та культури.

Однак пріоритетом є соціальні об’єкти.  Велика увага, як і в 2018 році, буде приділено міської охорони здоров’я.  Нещодавно на базі Дунайської обласної лікарні відкрито єдиний на півдні Одеської області реперфузійний центр.

Міськрада більшістю голосів схвалила головний фінансовий документ розвитку міської громади Ізмаїла в майбутньому 2019 році.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.