27-я сесія міської ради Ізмаїла. ВИДЕО

Измаильский торговый порт

На 27-й сесії міської ради Ізмаїла сьомого скликання було розглянуто п’ятнадцять питань порядку денного.  Зупинимося на деяких з них.

В останній робочий день минулого тижня відбулося пленарне засідання 27-ї сесії Ізмаїльської міської ради під головуванням міського голови Андрія Абрамченко.

Почалася робота з нагородження депутата міськради Сергія Лапшина — бронзового призера Чемпіонату світу з самбо серед ветеранів.  Змагання пройшли 20 і 21 жовтня в грецьких Салоніках і зібрали 270 спортсменів з 18 країн світу.

Іншою приємною новиною стало повідомлення, що в найближчі дні почнеться погашення в повному обсязі заборгованості в сфері охорони здоров’я. Заробітна плата працівникам медичних установ виплачується з державної субвенції.  Днями гроші будуть в Ізмаїлі.

В ході сесії було заслухано декілька бюджетних питань.  Міський голова Андрій Абрамченко поінформував, що планові показники міста за 9 місяців виконані, що, в свою чергу, дозволило здійснити всі намічені програми.

Міська рада внесла зміни до комплексної програми соціальної допомоги малозабезпеченим ветеранам війни та праці, інвалідам та сім’ям з дітьми на 2017-й рік.

Депутати розглянули питання про покладання нових повноважень на Управління праці та соціального захисту населення.  Тепер цей орган буде здійснювати контроль за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення в сфері легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування працівників.

Крім цього були внесені зміни і до Програми психолого-педагогічної корекції та соціальної реабілітації дітей в Ізмаїлі на 2017 рік.  Виділено кошти на капітальний ремонт будівлі Центру психолого-педагогічної корекції та соціальної реабілітації дітей.

Міська рада розглянула звернення Ізмаїльського міськрайонного суду про передачу будівлі у власність держави з метою подальшого створення на його базі окружного.

Всі рішення з питань, розглянутих на сесії, депутати підтримали одностайно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.