В Ізмаїлі відроджують вітрильний спорт

В Ізмаїлі відроджують вітрильний спорт

В Одесі знаходиться одна з кращих професійних вітрильних шкіл України з відділеннями в Чорноморську, Затоці, Білгород-Дністровському та Рені. З’явилася надія, що в наступному році до них приєднається Ізмаїл.

Директор ізмаїльській Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Олена Руденко розповідає, що ідея створення відділення парусного спорту виникла на базі відпочинку в Сергіївці, де вихованці школи проходили оздоровлення.

Поділитися своїм досвідом в Ізмаїл приїхали вихованці Ренійського філії Одеської обласної школи парусного спорту.

Спортсмени з Рені провели показові виступи на Лебединому озері. Можливо, в майбутньому навчання і змагання будуть проводитися і тут. Більш того, вже є проект з очищення та зміцненню його берегів.

Ізмаільчане проявили великий інтерес до цього заходу і перспективі розвитку в місті цього красивого виду спорту. Всі умови для цього в нашому краї річок і озер є.

Мало хто знає, що до 90-х років минулого століття в Ізмаїлі вже була секція вітрильного спорту, на Кілійському ССРЗ навіть будували яхти на замовлення іноземців.

Питання закупівлі вітрильників і підготовки тренерського складу буде вирішуватися в міру створення парусного відділення при ДЮСШ №2. І цілком можливо, що цей вид спорту стане одним з найулюбленіших у молоді Ізмаїла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.