Вручення нацгвардейцам нової спецтехніки. ВИДЕО

Вручення нацгвардейцам нової спецтехніки

Днями гвардійцям четвертого батальйону частини 3012, сформованого в Ізмаїлі, в урочистій обстановці на площі перед Палацом культури імені Т. Г. Шевченка вручили нову спецтехніку.

Спільне патрулювання з поліцією довело свою ефективність на практиці. Тільки на цьому тижні було оперативно розкрито низку злочинів. За досягнуті показники військовослужбовці отримали грошові премії та додаткові вихідні.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області полковник Сергій Махотін вручив батальйону планшети з підключенням до бази ГУНП для оперативного обміну інформацією з черговою частиною Ізмаїльського відділу.

Від імені міського керівництва заступник мера Сергій Баткілін подякував військовим за участь в охороні громадського порядку.

Під музичний супровід оркестру Нацгвардії України ізмаільчане ближче ознайомилися зі спецтехнікою: сісти за кермо справжньої бронемашини «Варта» та патрульного автомобіля Renault .

Всім було запропоновано буклети про військову службу за контрактом та навчання в Національній академії НГ України.

Подібні заходи сприяють зростанню довіри ізмаїльчан до нового військового підрозділу, яке все активніше вливається в життя міста.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *