В Ізмаїлі привітали працівників ЖКГ. ФОТО

 

У неділю, 18 березня, в Україні відзначатиметься День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Ці невтомні трудівники забезпечують в нашому житті комфорт і піклуються про те, щоб у нас було якомога менше проблем, пов’язаних з облаштуванням побуту.

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в ізмаїльському Палаці культури ім.  Т. Г. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені цьому професійному святу.

В Ізмаїлі понад 3000 осіб працюють в цій галузі. Завдяки їх старанням наше місто з кожним роком стає все чистіше і затишніше.  Сквери і парки прикрашають вигадливі квіткові клумби.  Ремонтуються дороги.  У наших будинках завжди є світло, вода, газ і тепло.

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко подякував присутнім за невтомну працю.  Адже чистота, затишок і краса Ізмаїла — перше, чим неодмінно захоплюються гості міста — справа їх рук.

Кращі двірники, газосварщики, слюсарі, водії, перукарі, інженери і працівники інших таких необхідних нам спеціальностей отримали грамоти та подарунки від Ізмаїльської міськради.

Профорганізатор Одеського обкому профспілок Ольга Сьоміна привітала присутніх з професійним святом і вручила почесні грамоти трударям ЖКГ і служб побуту.

У яскравому святковому концерті виступили ізмаїльські таланти: Ксенія Дорошенко, Олеся Кичук, танцювальні ансамблі «Веселка», «Ритм», «Дрім Денс» та інши.

Багато добрих слів почули на свою адресу ізмаільчане — комунальники, чий високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи  — основа комфорту і гарного настрою городян.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *