«АРТ БАТ ФЕСТ- 2018»

 

У суботу на базі відпочинку «Дунай» під Ізмаїлом пройшов VIII «АРТ БАТ ФЕСТ» в новому форматі: за принципом Андріївського узвозу.

Організували свято творчості ізмаільчане, що входять до співдружності «АРТ БАТ галерея».  Звідси і назва фестивалю.

В експозиції під відкритим небом розташувалися картини відомих ізмаїльських майстрів пензля, а також їхніх колег з Києва, Рені та Кілії.

Давня дружба пов’язує митців з рукодільниця ізмаїльського клубу «Фантазія».  Вони влаштували виставку-продаж в’язаних і вишитих виробів, українських віночків та оберегів.  Цікаві роботи виставила і Арт студія «Талант», яка другий рік працює при Ізмаїльському Будинку художників.  М’які іграшки, вишивка бісером і прикраси з нього, вироби з фетру дивують майстерністю і оригінальністю виконання.

Для всіх гостей свята організатори приготували на вогнищі величезний казан ароматного плову, а також молоду картоплю, тушковану в маслі.

Музичне оформлення відвідувачам «бессарабського спуску» створювали місцеві колективи — ансамбль «Мелодії Дунаю» та група «Tata @ Band».

Зустріч друзів в прекрасному куточку на березі Дунаю, як завжди, була теплою і насиченою на естетичні враження.  Крім того, гості могли придбати на пам’ять за цілком доступними цінами твори художників і прикладників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *