В Ізмаїлі пройшла зустріч учасників екологічного проекту. ВИДЕО

Измаильский торговый порт

 

Проект «Німецько-українсько-молдавський учнівський обмін і екологічна експертиза уздовж берегів Дунаю ефективний шлях сталого розвитку Українського Придунав’я» був підготовлений і реалізований Дитячим Фондом Німеччини, БФ «Агентство розвитку та інвестицій південного регіону» та Молдавської недержавною організацією EcoVisio.

Днями в ізмаїльському центрі Самоорганизуючего Навчального Простору ( СОУП) відбулася зустріч українських та молдавських учасників проекту. Провела її голова правління БФ «Агентство розвитку та інвестицій південного регіону» Валентина Стойкова.

Протягом 10 місяців школярі та студенти брали участь в екологічних семінарах і природоохоронних акціях. З 23 по 28 квітня група з Ізмаїла і району з метою обміну досвідом відвідала місто Ульм в Німеччині.

Учасники круглого столу прийняли участь в тренінгу і розповіли про свої програми з питань захисту навколишнього середовища та поводження з твердими побутовими відходами.

Гості з Молдови запросили своїх українських колег приїхати з візитом у відповідь і на власні очі побачити, які екологічні проблеми у них є і як вони вирішуються.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *