Карантин в Ізмаїлі. ВИДЕО

Измаил

 

Минулого тижня в трьох селах Ізмаїльського району було зафіксовано спалах африканської чуми свиней. 24 червня перший випадок АЧС зафіксований і в Ізмаїлі.

У зв’язку з цим, 26 червня в Ізмаїлі відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ ​​та НС. На нього були запрошені представники бізнесу. В Ізмаїлі введений карантин, який триватиме 40 днів.У місті ліквідують всіх свиней, які утримуються в приватних домогосподарствах. Господарям буде виплачена компенсація.

Самостійний забій у дворах будинків заборонений. У мерії відзначили, що тварини будуть вбиті безкровним методом і спалені на Некрасовском полігоні.

Також введена заборона на продаж свинини, крім отриманих на забійних та переробних підприємствах, які мають дозвіл і супровідні документи.

Зокрема, це Суворовський м’ясокомбінат. На ринках буде дозволена торгівля яловичиною і бараниною з усіх районів крім Ізмаїльського. На в’їздах в місто будуть знаходитися пости фахівців Госпродпотребслужби і поліції для запобігання ввезення і вивезення свиней або свинного м’яса. Після закінчення засідання Андрій Абрамченко відповів на запитання підприємців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *