Итоги года и дальнейшие планы руководства Измаила. ВИДЕО

Отопительный сезон в Измаиле

На останньому засіданні виконавчого комітету Ізмаїльської міськради, 3 грудня, міський голова Андрій Абрамченко розповів про те, що зроблено за минулий рік і які перетворення очікують столицю Придунав’я в наступаючому 2019 року.

Головним завданням останнього часу було наповнення бюджету 2018 року з метою виплати заробітної плати медикам за жовтень і листопад.

Сьогодні в Ізмаїлі реалізується ряд масштабних соціально значущих проектів.  Найдорожчим є будівництво Палацу спорту.

В цьому році, після передачі в комунальну власність міської громади, почалася повна реконструкція Центрального стадіону.

Крім того розпочато капітальний ремонт двох дитячих садків — «Івушка» і «Світлячок», а також Центральної міської лікарні та поліклініки.

Для того щоб вирішити проблему з кадрами, в тому числі і в медицині, місто будуватиме соціальне житло на ділянках, обмежених вулицями Михайла Грушевського, Івана Франка і Шевченка, а також в межах вулиць Некрасова, Лісовий, Польовий і Східної.

Нагадаємо, що вже йде будівництво багатоквартирного житлового будинку для дітей-сиріт по вулиці Покровській, 34 за рахунок співфінансування обласного і міського бюджетів.

Важливим етапом у цій роботі стала презентація міста Ізмаїла в Одесі на засіданні Ради регіонального розвитку Одеської області і змін, які відбулися в ньому за останні роки.

Продовжиться ремонт доріг.  Розробляється 11 проектів, на які протягом трьох років буде проведено тендер і залучено фінансування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.