В Ізмаїлі дан старт VI художньому пленеру ім. Петра Чакіра. ВИДЕО

Измаил вид сверху

 

Днями в Ізмаїльській картинній галереї зустрічали гостей. Тут було дано старт  традиційному VI художньому пленеру ім. Петра Чакіра. Цього року його також присвятили 30-річчю кафедри образотворчого мистецтва ІДГУ

До нас приїхали вчорашні студенти, а нині магістранти, Одеського інституту живопису і архітектури при Одеській національній архітектурно-будівельної академії з викладачами.

Вітали гостей старший науковий співробітник ІКГ Валентина Бистріка, ізмаїльські художники Олександр Кара, Іван Пастир, та ренійські художники — подружжя Сергій і Надія Костови.

Виступили також майстер офорту, член НСХУ, викладач Південно-Українського педінституту ім. К. Д. Ушінского Іван Орос, член НСХУ, професор, доцент, кандидат педагогічних наук кафедри образотворчого мистецтва архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії  будівництва та архітектури Микола Резніченко, випускник Київської національної художньої академії Владислав Задворскій.

На зустріч з учасниками пленеру прийшла дочка Петра Чакіра — ізмаїльська художниця Лариса Чакир-Узун. Вона подякувала присутнім на заході за те, що пам’ять про її батька шанується.

Куратор проекту — відомий Ізмаїльський художник, Заслужений художник України  Іван Шишман розповів, якою простою і доброю людиною був Художник, з яким теплом він ставився до своїх колег і учнів.

Цього літа пленер буде проходити в мальовничому селі Нагірне Ренійського району. 12 днів молоді та талановиті художники — магістранти факультету живопису писатимуть пейзажі української Бессарабії.

Пленер, присвячений пам’яті «Бессарабського Рафаеля», стартував.  Після його закінчення, 13 серпня, в Ізмаїльській картинній галереї пройде експрес-виставка робіт молодих художників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.