Новости медицины Измаила. ВИДЕО

больница Водников Измаил

 

У комунальній власності столиці Придунав’я знаходяться три лікувальні заклади: «Ізмаїльська міська центральна лікарня», «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Ізмаїльський перинатальний центр ІІ рівня акредитації».  Які зміни їх очікують, розповімо в нашому сюжеті.

На засіданні виконкому Ізмаїльської міськради, 25 вересня, особливу увагу було приділено стану та реформуванню ізмаїльській медицини.

На липневій сесії депутати вирішили передати Ізмаїльський перинатальний центр в Департамент охорони здоров’я Одеської ОДА з переходом на третій рівень надання медичної допомоги.

Як пояснив міський голова Андрій Абрамченко, в обласній держадміністрації запропонували інший варіант вирішення цього питання.

Мер підкреслив, що здійснення даної пропозиції вигідно громаді міста з точки зору надання медичної допомоги та для отримання медичної субвенції в необхідному обсязі.

На найближчу сесію міської ради було винесено проект рішення про передачу структури Ізмаїльського перинатального центру комунальному неприбутковій підприємству «Центральна міська лікарня», що гарантує створення госпітального округу на базі Ізмаїльської ЦМЛ і повного фінансування в 2020 році.

Іншим важливим питанням, щодо реформ медичної галузі, стало заключеніяе ізмаільчанамі договору з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.  За словами в. о. головлікаря Ізмаїльського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Любові Молдаван це зробили всього 24 відсотки городян.

На засіданні виконкому нагадали, що з 2019 року безкоштовна медична допомога надаватиметься тільки тим, хто підписав декларацію з лікарями.  Фінансування міської медицини буде залежати від кількості договорів. Як то кажуть, гроші йтимуть за пацієнтом.

Ізмаільчане скаржилися на великі черги в кабінети лікарів для укладення з ними договору.  Любов Молдован зазначила, що зараз зроблено все, щоб процедура проходила швидше.

Члени виконкому одноголосно підтримали рішення, спрямовані на поліпшення якості медичних послуг городянам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *