У дитячому відділенні проведено капітальний ремонт. ВИДЕО

Измаил Вид сверху

 

2018 рік у Ізмаїлі оголошено роком медицини. У місті ведеться ремонт поліклініки та відділення трансфузіології, створена сучасна лабораторія на базі ІГЦБ, проведено ремонт дитячої стоматології.

28 листопада в Ізмаїльської центральної міської лікарні після капітального ремонту було відкрито перший блок дитячого відділення для немовлят. На презентацію запросили журналістів місцевих ЗМІ.

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко зазначив, що всі роботи проведені за рахунок коштів міського бюджету. Очевидно, що таке фінансування не покриє витрати необхідні для проведення ремонту у всіх відділеннях лікарні. За попередніми розрахунками — це 100 млн. грн.

Гордістю відділення є єдині в медичному окрузі дитяча реанімація та палата реабілітації після інтенсивної терапії. Устаткування: кардіостимулятор, інфузорна насос, електровідсмоктування та інше, також закупило місто.

12 комфортних палат поліпшеного планування розраховані на перебування дітей з батьками. Придбано нові меблі, постільна білизна. До них прилягають сучасні санвузли.

Відділення обладнане протипожежною сигналізацією і вентиляцією, підключено до холодного і гарячого водопостачання. В системі освітлення використовуються енергозберігаючі технології, також передбачена резервна подача електроенергії.

Ремонт триває. Другу частину дитячого відділення планується закінчити в наступному році. Воно розраховане на 50 ліжко-місць. Допомога буде надаватися не тільки жителям міста, а й населенню регіону.

Мер зазначив, що в Ізмаїлі гостро стоїть проблема нестачі лікарів. Керівництво міста веде роботу з цього напрямку: привертає інтернів, планує побудувати службове житло для фахівців.

Сьогодні, 29 листопада, в оновлене дитяче відділення на стаціонарне лікування будуть переведені перші маленькі пацієнти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *