В Измаиле состоялся турнир по волейболу среди мужчин. ВИДЕО

В Измаиле состоялся турнир по волейболу среди мужчин. ВИДЕО

На початку грудня ІВПУ КГАВТ, або як називають училище ізмаільчане «Дев’ятка», в сьомий раз приймала учасників вже традиційного обласного турніру з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Відкриття турніру було яскравим і урочистим.  На одязі учасників і гостей були приколені червоні стрічки — перевернуте «V» — символ боротьби за майбутнє без СНІДу.

4 команди вийшли на урочисте шикування: ТОВ «Шабо» (Білгород-Дністровський), команда «Сарата» (Сарата), Ізмаїльська збірна «Авангард», «Дев’ятка» ІВПУ.

З ініціативою проведення турнірів сім років тому виступив викладач фізкультури ІВПУ Микола Швайка.  На цьому турнірі він був капітаном команди «Дев’ятка».

Судили змагання ветерани волейбольного руху Володимир Міщенко і Олександр Купрій.  Вони відзначили високий рівень підготовки команд, коректність і шанобливе ставлення до суперників.

Ігри проходили за коловою системою.  Поєдинки, насичені гострими і непередбаченими моментами, викликали бурю емоцій і у вболівальників, і у самих учасників.

У перервах між іграми гостинні господарі запрошували всіх присутніх в студентське кафе на чай і каву з пиріжками і булочками, які спекли майбутні кухарі ІВПУ.

Підсумки підбивалися за кількістю набраних очок.  Призерами турніру стали:

III місце — «Дев’ятка»

II місце — «Шабо»

I місце — «Сарата».  Їй і дістався головний приз турніру — перехідний кубок.

Грамоту за участь отримала команда «Авангард».

Найуспішніші гравці були нагороджені в номінаціях: «Кращий гравець» — Віктор Циберний (Сарата), «Кращий нападник» — Анатолій Урсаки (Ізмаїл, «Авангард»), «Кращий гравець атаки» — Максим Кімуржі (Білгород-Дністровський), «Кращий зв’язуючий»- Микола Швайка (Ізмаїл, « Дев’ятка »).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.