XVIII Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Бессарабська осінь»

В рамках святкування 427-ї річниці заснування міста Ізмаїла, 30 вересня i 1 жовтня в спорткомплексі «Портовик» пройшов XVIII Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Бессарабська осінь».

На це свято з’їхалися юні гімнастки з Одеси, Києва, Українки, Кропивницького, Кишинева (Республіки Молдова) і Бендер (Придністров’я).  Гостей пригостили короваєм і бессарабськими яблуками.

Президент Ізмаїльської федерації художньої гімнастики Ольга Сьоміна зазначила, що художня гімнастика – дуже красивий вид спорту.  Але за цією красою стоїть величезна праця з раннього дитинства.

Близько двох сотень юних грацій, 12 команд, два дні боролися за право  називатися переможцями міжнародного чемпіонату.

У перший день виступили наймолодші гімнастки.  Програма другого дня змагань складалася з виступів гімнасток старших вікових категорій, а також показових виступів.

Переможці піднялися на п’єдестал пошани.  Їм вручили медалі, дипломи та пам’ятні подарунки.  Кубками турніру нагороджені юні гімнастки, які показали найвищий результат в своїх вікових категоріях.

Ізмаільчанкі виступили добре. Серед переможниць – Катерина Сібова, Вікторія Кіліяну, Юлія Нягу, Анастасія Солонько, Дар’я Манякіна, Анастасія Нягу, Ксенія Гайдаржи, Евеліна Бойчук, Кіра Домбовская, Дар’я Гусєва і багато інших.

Міжнародний турнір «Бессарабська осінь» зайняв гідне місце серед українських чемпіонатів з художньої  гімнастики. Гостей запросили взяти в ньому участь в 2018 році.