День открытых дверей у нацгвардейцев Измаила. ВИДЕО

нацгвардия измаил

Сьогодні, 26 березня, в Україні відзначається День Національної гвардії. Напередодні свята, військова частина 3058 НГУ, яка дислокується в Ізмаїлі, провела День відкритих дверей.
На запрошення відгукнулися учні шкіл №№ 8 і 14, курсанти Ізмаїльського військово-морського ліцею, вихованці ДЮСШ та журналісти місцевих ЗМІ.

У дворі військової частини, розташованої по вулиці Нахімова, можна було ознайомитися зі зразками техніки і зброї, яке використовується на охороне громадського порядку і в зоні ООС.

Пістолети, снайперські гвинтівки, ПКМ, переносний зенітно-ракетний комплекс, ручний гранатомет можна було не тільки подивитися, але і потримати в руках.

Гості ознайомилися з комплектами для надання першої медичної допомоги в польових умовах, які відповідають стандартам НАТО. Як їх використовувати розповів і показав інструктор з тактичної медицині Віталій Гарбузенко.

Треба відзначити, що одна з основних функцій НГУ — забезпечення громадського порядку та безпеки. Гвардійці патрулюють місто, а також, в міру необхідності, територію Ізмаїльського та прилеглих районів.

Командир частини Андрій Бойко, користуючись нагодою, розповів про призов на військову службу за контрактом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *