День открытых дверей у нацгвардейцев Измаила. ВИДЕО

нацгвардия измаил

Сьогодні, 26 березня, в Україні відзначається День Національної гвардії. Напередодні свята, військова частина 3058 НГУ, яка дислокується в Ізмаїлі, провела День відкритих дверей.
На запрошення відгукнулися учні шкіл №№ 8 і 14, курсанти Ізмаїльського військово-морського ліцею, вихованці ДЮСШ та журналісти місцевих ЗМІ.

У дворі військової частини, розташованої по вулиці Нахімова, можна було ознайомитися зі зразками техніки і зброї, яке використовується на охороне громадського порядку і в зоні ООС.

Пістолети, снайперські гвинтівки, ПКМ, переносний зенітно-ракетний комплекс, ручний гранатомет можна було не тільки подивитися, але і потримати в руках.

Гості ознайомилися з комплектами для надання першої медичної допомоги в польових умовах, які відповідають стандартам НАТО. Як їх використовувати розповів і показав інструктор з тактичної медицині Віталій Гарбузенко.

Треба відзначити, що одна з основних функцій НГУ — забезпечення громадського порядку та безпеки. Гвардійці патрулюють місто, а також, в міру необхідності, територію Ізмаїльського та прилеглих районів.

Командир частини Андрій Бойко, користуючись нагодою, розповів про призов на військову службу за контрактом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.