День Перемоги в Ізмаїлі. ФОТО. ВИДЕО

 

9 травня ізмаільчане відзначили 73-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За традицією, святкування розпочалося у Пам’ятника морякам-дунайцям.

У церемонії покладання квітів взяли участь голова Одеської облради Анатолій Урбанський, Народний депутат України Олександр Урбанський, перші особи міста та району, представники громадських організацій, працівники підприємств та установ, студенти та духовенство.

Потім по проспекту Суворова під марш духового оркестру і бій барабанів колона в складі прикордонників, курсантов морехідних училищ, моряків УДП і жителів міста пройшла на площу Перемоги.

Частина городян прийшла з портретами своїх рідних, які загинули під час Другої світової війни. Вони взяли участь в акції «Безсмертна сотня».
На головній площі колону зустрічали сотні городян. Ізмаільчане шанують це велике свято і пам’ятають, кому зобов’язані мирним небом над головою.
Біля пам’ятника Невідомому солдату відбувся міський мітинг.

Священнослужителі відслужили поминальний молебень про вбитих на полі брані, загиблих мирних жителів і тих, кого вже в мирний час наздогнало відлуння війни. Міський голова Андрій Абрамченко подякував ветеранам за їх подвиг і привітав городян зі святом.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Зі словами привітань до присутніх звернулися голова Одеської облради Анатолій Урбанський і Народний депутат України Олександр Урбанський.
Хореографічні композиції представили танцювальні ансамблі «Дрім Денс» і «Веселка». В небо злетіли сотні голубів і куль під колір українського прапора.
Завершився мітинг покладанням квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь».

Ветеранів запросили до польової кухні, де на них чекала гречана каша і «фронтові 100 грам». А на сцені, встановленій перед будівлею міськвиконкому, пройшов концерт за участю кращих артистів міста.

Больше фото здесь: День Победы в Измаиле. ФОТОРЕПОРТАЖ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *