Международный день защиты детей в Измаиле. ВИДЕО

1 червня в столиці Придунав’я стало доброю традицією влаштовувати для маленьких городян справжнє свято з безліччю сюрпризів.  Адже це ще й початок найулюбленіших шкільних канікул.

 В оновленому Шкільному сквері біля пам’ятника засновнику Ізмаїла Сергію Тучкову відбулося свято «Ізмаїл — місто мого дитинства!», підготовлене співробітниками івихованцями ізмаїльського Палацу дітей та юнацтва.

 Народний хореографічний колектив «Веселка» відкрив свято яскравою танцювальною композицією.  Концерт продовжили юні ізмаїльські таланти.

 Веселі клоуни і ростові ляльки закружляли хлопців й дівчаток у веселому флешмобі.  Десятки голубів злетіли в небо як побажання миру дітям і дорослим нашої країни.

 Учасники свята вітали велосипедистів, які проїжджали повз.  В традиційному велопробігу, присвяченому Дню захисту дітей і міжнародному Велодня, взяли участь десятки ізмаїльчан різного віку.

 Святкові заходи продовжилися веселими конкурсами та квестами.  Діти малювали на асфальті, виконували інші завдання ведучих на декількох ігрових майданчиках, позначених на карті.

 У програші не було.  Всі учасники, за традицією, отримали морозиво від міського голови.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.