День знань в Ізмаїлі. ВИДЕО

Измаил\Izmail

В Ізмаїлі в цьому році Перший дзвінок продзвенів в дитячих садах, школах, вищих та спеціалізованих навчальних закладах 2 вересня.

 Для багатьох учнів це черговий етап на шляху до майбутнього, а для самих маленьких першокласників — це справжнє свято, якого вони чекали з завмиранням серця не один день.

 Як повідомили в міському відділі освіти, всього в цьому році за парти ізмаїльських шкіл сядуть 1010 першокласників, а це 36 класів.

 В ізмаїльській ОШ№2 на урочистій лінійці зустрічали учнів трьох перших класів.  Квіти і повітряні кулі, білі банти і строгі краватки, палаючі і допитливі очі — все вперше, все цікаво.

В загальноосвітній школі №1 ім.  А.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови перших класів цілих чотири.

 Маленькі ізмаільчане з хвилюванням виходять на свою першу в житті лінійку. Тут їх зустрічають старші друзі та вчителі.  З гордістю дивляться на рідних чад мами і тата, дідусі та бабусі.

 Свої підопічних вітає заслужений працівник освіти України,  директор ОШ№1, Діана Дудченко

Дзвенить перший в житті маленьких ізмаїльчан шкільний дзвінок.  В супроводі одинадцятикласників проходять вони на свій перший урок.

 Не менш хвилююча перша класна година і для п’ятикласників.  Адже з цього року у них будуть різні вчителі з усіх предметів, а не один, як вони звикли.

 Нова класна керівниця 5б класу Ольга Максименко знайомить школярів з розкладом уроків і правилами навчання в середній школі.

За рекомендацією відділу освіти Ізмаїльської міськради уроки у вересні через аномальну спеку будуть вкорочені до 35 хвилин.  А в подальшому буде діяти звичайний розклад.

 Ось і розпочався новий навчальний рік.  Він відкриває юним жителям столиці Придунав’я  дорогу в майбутнє, яке нерозривно пов’язане з рідним містом, рідним краєм, з нашої  Батьківщиною.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *