Выставка-конкурс детского творчества «Дети Бессарабии» — 2019. ВИДЕО

Дети Бессарабии

Днями в актовому залі ізмаїльського Обласного центру естетичного виховання відбулося підведення підсумків Регіонального конкурсу дитячої творчості «Діти Бессарабії».

На конкурсний відбір було представлено 500 робіт юних художників і прикладників від 5 до 16 років з Ізмаїла, Кілії, Болграда, Рені, Шабо, Роздільне і Тарутине.  Організатором заходу виступила Ізмаїльська дитяча художня школа.

Відкрили фестиваль вихованці дитячого зразкового ансамблю скрипалів «Елегія»

Святковий концерт продовжився яскравими виступами талановитих ізмаїльських зірочок — учнів ДМШ №2.  Всі вони лауреати різних музичних конкурсів.

Настав час підбити підсумки.  У число призерів за трьома віковими категоріями увійшло 50 осіб.  Їх роботи, 350 малюнків і декоративних виробів, прикрасили стіни найбільшого залу Центру естетичного виховання.

У журі конкурсу під головуванням члена НСХУ Тетяни Тихомирової увійшли відомі ізмаїльські художники Володимир Дудник, Сергій Ушаков і Павло Македонський.

Робота журі була непростою.  Всі дитячі твори наповнені кольором, сонцем, красою навколишнього світу.

Юні художники представили на виставку роботи найрізноманітнішої тематики і техніки: «Академічний малюнок», «Мій рідний край», «Козацтво», «Звичаї та обряди України», «Пори року», «Загадковий космос», «Сучасне місто»  , «Світ тварин», «Спорт», «Моя улюблена казка», «Підводний світ» та ін.

Малюнки вражали не тільки різноманітністю тим, багатством фантазії, яскравою палітрою і стрункістю композиції, але також і тим, що у багатьох з них вже намітилися паростки майбутньої майстерності.

Всі переможці за номінаціями та віковими групами отримали грамоти та подарунки, інші учасники набули безцінного досвіду.  Адже виставка-конкурс «Діти Бессарабії» стала центром спілкування талановитих дітей, викладачів і організаторів. Вони змогли оцінити свій рівень, побачити творчі пошуки інших, а головне — повчитися один у одного.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.