Дому культуры села Каракурт — 45-лет

 Село Каракурт Болградського району (раніше Жовтневе) називають «албанської столицею України».  Тут більше двохсот років дружно мешкають албанці, болгари, молдавани, гагаузи, українці і росіяни.

 Днями тут відбулася грандіозна подія з великим концертом, квітами і подарунками — сільський Будинок культури відсвяткував 45-річний ювілей.

 Він був відкритий в 1974 на пагорбі в центрі села.  Художні колективи, які тут створені, відомі далеко за межами Каракурта: ансамбль танцю «Іллірія», дитячий вокальний ансамбль «Криниченька», народний ансамбль пісні і танцю «Колорит» і багато інших.

 Сільський голова Олена Жечева побажала працівникам культури і жителям села «завжди бути в пошуку нових ідей, ніколи не розлучатися з натхненням».

 З вітальними промовами до присутніх звернулися голова Болградської районної ради Дмитро Димитров, начальник відділу культури БРДА Марина Мінова.

 Грамотами райради були нагороджені керівник албанського культурного центру, який діє при Будинку культури, Анна Желяскова і художній керівник Катерина Плукчі.

 Грамоти Болградської районної державної адміністрації вручені хореографу Юлії Караяневой і керівнику народного ансамблю пісні і танцю «Колорит» Антону Міцову — керівнику народного ансамблю пісні і танцю «Колорит».  А весь колектив Каракуртсткого Будинку культури отримав загальну грамоту від відділу культури БРДА.

 У святковому концерті взяли участь всі колективи Будинку культури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *