Детская выставка в Измаиле «Дунай – река дружбы». ВИДЕО

izmail6564

Днями в Ізмаїльській картинній галереї відкрилася традиційна VII  виставка дитячої творчості «Дунай — ріка дружби», яка в цьому році стала міжнародною. 

В експозиції розміщені 560 робіт 350-ти учасників з дитячих художніх шкіл і центрів Болгарії, Великобританії, України (Ізмаїла, Рені, Арциза, Кілії, Болграда, Роздільній, Білгород-Дністровського, Тарутине, Татарбунарів).

Ізмаїл був представлений творчістю учнів Дитячої художньої школи та відділення образотворчого мистецтва Дитячої школи мистецтв ім.  С. Малаховського, творчої майстерні «Бусинка», кружками Станції юних техніків та ЗОШ «Стежинка».

Юні таланти виконали свої конкурсні роботи в різноманітних техніках в трьох номінаціях — живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво — 5-9, 10-12 і 13-16 років.

Компетентне журі з Литви, Великобританії та України, на чолі голови — директора ОЦЕВ Ірини Федорової оцінювали роботи учасників шляхом інтернет голосування на сайті.

 За підсумками конкурсу в своїх номінаціях і вікових категоріях переможцями стали юні ізмаільчане Злата Молла, Юлія Дорож, Ася Щукіна, Аліна Чорна, Ксюша Коваленко, Микита Мікушін, Софія Вербицька, Ганна Панайотова, Анастасія Серьодкіна.

Музичним подарунком для численних глядачів став виступ юних  талантів міста — народного хореографічного колективу «Веселка» та учнів дитячої школи мистецтв ім.  С.А.Малаховского,

 Ізмаїльська дитяча художня школа і Центр позашкільної роботи  організували майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, веселих килимків і багато чого іншого.  У дворику галереї юні художники розмальовували дітлахів в техніці боді-арт.

Завершилося свято колективним написанням картини — емблеми виставки дитячої творчості «Дунай — ріка дружби».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *