Ізмаїл візьме участь в двох європейських проектах. ВИДЕО

Измаил зимой

На першому в цьому році засіданні виконкому Ізмаїльської міської ради було прийнято рішення винести на порядок денний найближчої сесії проекти рішень «Про участь у проекті« PATRIMONY — Спільний розвиток та стійкість культурної спадщини в басейні Чорного моря »і« Про участь у проекті «MEDCOOP- Транскордонне  співпраця для медичних втручань під час екологічних катастроф ».

Партнерами, крім виконкому Ізмаїльської міськради, виступають районна рада міста Унгени (р. Молдова), фонд «Созополь» (Болгарія), а головний партнер (Аплікант) — Повітова рада Констанци (Румунія).

В рамках медичного проекту передбачається проведення транскордонного семінару медичних експертів по втручанням в надзвичайних ситуаціях, викликаних екологічними катастрофами, а також закупівля медичного обладнання для Ізмаїльської міської лікарні на суму близько 200 000 євро.

Метою проекту «PATRIMONY» є створення основи, необхідної для спільного розвитку бізнесу і підприємництва в туристичному та культурному секторі.

Міський голова Андрій Абрамченко підкреслив, що на цьому Ізмаїл призупиняє подачу пропозицій на участь в грантових програмах Євросоюзу і приступає до реалізації тих проектів, в яких Ізмаїл, в якості партнера здобув (або ще здобуде) перемогу в конкурсах.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *