Ювілейний турнір з художньої гімнастики. ВІДЕО

Измаил\Izmail

З 18 по 20 жовтня в ізмаїльському Центрі дозвілля «Портовик» проходив ювілейний XX Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Бессарабська осінь», приурочений до

святкування 429-ї річниці заснування м. Ізмаїла.

Організували і провели змагання Ізмаїльська міська федерація художньої гімнастики, відділ фізкультури і спорту міськради та ДЮСШ м. Ізмаїла.

На турнір прибули гості з України (Київ, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Южноукраїнськ, Бориспіль, Дніпро), Молдови (Кишинів), Румунії (Ясси) і Придністров’я (Тирасполь) – більше 200 гімнасток.

Успішно виступила команда м Ізмаїла. серед переможниць Варвара Тихонова, Дар’я Погудина, Єлизавета Заболотна, Діана Бушуєва, Анна Арнаут, Анастасія Проніна і багато інших.

Почесні гості змагання заступник міського голови Сергій Баткілін, в. о. начальника відділу фізкультури і спорту Тетяна Морій і президент Ізмаїльської федерації художньої гімнастики Ольга Сьоміна нагородили гімнасток грамотами, медалями та пам’ятними подарунками.

В кінці церемонії нагородження спортсменок чекало частування — величезний святковий торт. Основні цілі турніру — підвищення спортивної майстерності і обмін досвідом — досягнуті.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *