Губернатор обратился к жителям Одесской области. ВИДЕО

К жителям Одесщины обратился губернатор области Максим Куцый.

23 апреля в Одесской области заболевших КОВИД-19 уже 161 человек. Это подтверждает ГУ «Одесский областной лабораторный центр МОЗ Украины».

Из новых случаев — 6 в городе Подольск, 2 в городе Одесса и по одному в Беляевском и Килийском районе, один летальный случай — умер 56-летний житель Одессы.

Эпидемическая ситуация в регионе остается нестабильной. Из-за несоблюдения правил индивидуальной санитарной безопасности и отдельных нарушений карантина на Пасху, по данным эпидемиологов, пик заболеваемости ожидается с 3 по 8 мая.

Поэтому Кабинет Министров Украины продлил карантин до 11 мая, и было принято решение о переносе поминальных дней на июнь.

Звернення до мешканців Одещини щодо продовження карантину

Друзі! ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України" підтвердив 161 випадок захворювання на коронавірус.З нових випадків – 6 у місті Подільськ, 2 у місті Одеса та по одному в Біляївському та Кілійському районах.На жаль, маємо повідомлення про ще один летальний випадок – 56-річний мешканець Одеси. Висловлю свої співчуття родині й близьким.Наразі епідемічна ситуація в регіоні залишається нестабільною. Через не дотримання правил індивідуальної санітарної безпеки та окремі порушення карантину на Великдень, за даними епідеміологів, пік захворюваності очікується з 3-го по 8 травня. Тому Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 11-го травня та було прийнято рішення про перенесення поминальних днів на червень. Станом на сьогодні, з лабораторії прийшов другий негативний ПЛР-тест на пацієнта з Овідіопольского району. Тож маємо вже 5 одужавших! Дуже прошу: ці три тижні ми маємо бути максимально відповідальними та суворо дотримуватися правил карантину. Не виходити на вулицю без крайньої потреби та уникати місць масового скупчення людей. Бережіть себе.

Опубліковано Максимом Куцим Середа, 22 квітня 2020 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.