Храмовий день в Свято-Іллінської церкви м Ізмаїла. ВИДЕО

У день пам’яті пророка Божого Іллі в ізмаїльській Свято-Іллінської церкви в мікрорайоні Південний відзначили храмове свято.  Настоятель парафії протоієрей отець Максим відслужив водосвятний молебень на честь святого Іллі.

У дерев’яній каплиці споруджуваного храму відбулася святкова Божественна літургія, яку очолив благочинний церков Ізмаїльського округу, Єпископ Болградський, Вікарій Одеської єпархії Сергій у співслужінні настоятеля храму отця Максима та інших представників духовенства.

Завершилася літургія хресним ходом навколо каплиці з храмової іконою.

А в тіні дерев гостей чекали накриті столи з пісної їжею, оскільки свято припало на пісну п’ятницю.  Трапеза була приготовлена ​​дбайливими руками прихожан.

 Приємним сюрпризом для всіх став святковий концерт за участю зведеного хору ізмаїльських храмів, братів і сестер Лобанових, автора і виконавця пісень Інни Степанової та інших талановитих артистів.

Зведення храму триває.  Настоятель отець Максим і парафіяни будуть вдячні за будь-яку допомогу в будівництві єдиною в віддаленому районі міста церкви.

Розрахунковий рахунок релігійної громади Свято-Іллінської церкви Одеської єпархії Української Православної Церкви (код ЄДРПОУ 36233626);  № 26000010108490 у філії ВАТ Укрексімбанку в місті Ізмаїлі код банку 328629 код ЄДРПОУ 09805076.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.