Юбилейный юношеский турнир по футболу. ВИДЕО

футбол измаил 2

Днями в Ізмаїлі на міському стадіоні завершився ювілейний 40-й Міжнародний юнацький турнір з футболу пам’яті Героя Радянського Союзу Олександра Вакульского.

Організаторами змагань виступили відділ фізичної культури та спорту міської ради Ізмаїла, дитячо-юнацька спортивна школа та міська федерація футболу.

У турнірі взяли участь 10 команд у віковій категорії 2005-2006 р.н. і 8 в категорії 2007-2008 рр.н. з Ізмаїла, Ізмаїльського району, Кишинева і Кагула (Молдова), Хмельницького, Миколаєва, Татарбунарів, Саратського та Болградського районів.

На змаганнях був присутній син Олександра Вакульского — Олександр Олександрович Вакульскій.

Ігри проходили протягом трьох днів, за коловою системою. 270 юних футболістів провели 40 матчів!

«Золото» і головний кубок турніру у віковій категорії 2005-2006 р.н. завоювала команда з Кагула, друге місце — у Татарбунарів і третє — у команди ізмаїльській ДЮСШ. Кращим воротарем турніру визнано Анатолій Данеску, кращим захисником — Сорін Михайлов і кращим бомбардиром — Віталій Величко.

У віковій категорії 2007-2008 р.н. Кращими стали футболісти з команди «Зімбру» (Кишинів), другими — ізмаїльські футболісти і третіми — спортсмени з Хмельницького. Кращим воротарем став Іон Градинар, кращим захисником — Леонід Діденко і кращим гравцем — Ілля Середюк.

Вихованки відділень художньої гімнастики Суворовської та Ізмаїльської дитячо-юнацьких спортивних шкіл прикрасили урочисте закриття турніру своїми яскравими номерами.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.