У патрульних Ізмаїла новий начальник. ВИДЕО

полиция Измаила

4 квітня в місті Ізмаїлі пройшов брифінг начальника Управління патрульної поліції в Одеській області Юрія Рибака з представниками місцевих засобів масової інформації.

На зустрічі з головним патрульним поліцейським були присутні міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, начальник Ізмаїльського відділу поліції Роман Галкін, в.о.  начальника Сергій Бодел.

В ході брифінгу Юрій Рибак представив нового начальника Ізмаїльського підрозділу лейтенанта Вадима Діхтяра.

Юрій Рибак подякував попередньому начальнику Сергія Боделу за виконану роботу, а також вручив подяку меру Ізмаїла за допомогу патрульним в ремонті будівлі.

Грамотою Управління патрульної поліції в Одеській області за успішну співпрацю був відзначений і начальник Ізмаїльського відділу поліції Роман Галкін.

На плацу перед будівлею відділу патрульної поліції Юрій Рибак представив ізмаїльським патрульним нового шефа і вручив грамоти обласного керівництва співробітникам підрозділу.

Вищу освіту Вадим Володимирович отримав в Одеській юракадемії, після закінчення якої вступив на службу в патрульну поліцію України. Службу розпочав у Черкаській області, де дослужився до заступника командира роти, далі в Херсонській області очолив батальйон, а пізніше став начальником відділу  чергової служби.

Під час першого спілкування з журналістами Вадим Дехтяр зазначив, що має намір ознайомитися з ситуацією в місті та зробити все для безпеки жителів ввіреній йому території.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *