Будівництво і ремонт соціальних об’єктів в Ізмаїлі. ВИДЕО

izmail

Прес-тур ізмаїльських журналістів по соціальних об’єктах розпочався із Спортивної площі перед входом на Центральний стадіон. Тут активно ведуться роботи по ремонту зливової каналізації.

Найближчим часом роботи по капітальному ремонту ливневки будуть продовжені вже на території самого стадіону. Усі потоки будуть спрямовані у бік Дунаю в лісовий масив, де пройдуть процес природної фільтрації.

Наступним місцем відвідування стало будівництво соціального житла для дітей-сиріт на вул. Покровской, 34. Поруч ремонтується Центр соціально-психологічної реабілітації неповнолітніх.

«Місце двох соціальних об’єктів», як назвав його мер, з’єднають дорогами, тротуарами, а незабаром тут будуть висаджені нові дерева і кущі.

Побували журналісти в Студентському і Некрасовском скверах — зеленій зоні проспекту Суворова — де триває благоустрій пішохідних зон з укладанням тротуарної плитки.

На завершення учасників пресс-тура запросили на найбільший цього року об’єкт дорожнього будівництва — капремонт в’їзду до Ізмаїла з боку с. Дунайське по вулиці Нахимова. Тут йде облаштування дорожнього покриття, тротуарів і прилеглої території.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *