В Ізмаїлі привітали спортсменів. ВИДЕО

Измаильский торговый порт

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України в Ізмаїлі у великому залі засідань міськвиконкому нагородили кращих працівників цієї сфери.

Нагородження проводили заступник міського голови Сергій Павлухін та в. о. начальника відділу фізкультури та спорту Ізмаїльської міськради Тетяна Морий.

В першу чергу слова подяки прозвучали на адресу тих, чия багаторічна праца на ниві спорту була відзначена високим званням «Заслужений тренер України». Це спортсмени, які прославили місто на міжнародному рівні.

Грамотами Одеської обласної держадміністрації, мера Ізмаїла та відділу фізкультури і спорту міської ради за сумлінну плідну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність та

з нагоди професійного свята відзначили тренерів, керівників гуртків, вчителів фізкультури, волонтерів – всіх тих, хто допомагає розвитку спорту в столиці Придунав’я.

Призери традиційної Універсіади серед вищих та середньо-технічних навчальних закладів були нагороджені кубками та грамотами. Серед юнаків перше місце посів Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія»,

Серед дівчат – спортсменки Ізмаїльського державного гуманітарного Університету. Треба відзначити, що обидві ці команди були переможцями і в минулому році.

Нагороджених було так багато, тому що в Ізмаїлі розвитку спорту приділяється особлива увага. За останні кілька років було відремонтовано Спортивно-оздоровчий центр і зал вільної боротьби на «Виставці». Триває капітальний ремонт Центру дозвілля «Портовик», масштабна реконструкція міського стадіону та будівництво Палацу спорту.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.