Ізмаїл візьме участь в європейському медичному проекті. ВИДЕО

Измаил Вид сверху

Днями в Ізмаїлі на базі Дунайської обласної лікарні відкрили сучасний реперфузійний центр.  Він обслуговуватиме п’ять районів, майже 420 тисяч жителів: місто Ізмаїл, Ізмаїльський, Білгород-Дністровський, Ренійський, Татарбунарський, Кілійський райони і ОТГ Вилкове.

До сих пір в регіоні функціонували 2 таких центри — в Одесі і Балті, які тільки протягом 2018 врятували понад 800 життів.

На відкриття нового відділення прибули губернатор Одеської області Максим Степанов, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський і міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Центр складається з ангіографічної лабораторії, палати інтенсивної терапії та допоміжних приміщень.  На його створення та закупівлю обладнання було залучено співфінансування з державного, обласного та місцевого бюджетів.

У медзакладі будуть працювати 15 осіб: хірурги, анестезіологи та медсестри.  Всі вони пройшли професійне стажування.

У перший рік роботи заплановано проведення 300 діагностичних коронарографій і більше 100 стентувань.

Ефективність лікування серцево-судинних захворювань — це результат комплексного підходу.  Він складається з екстреної допомоги в реанімобілі, програми безкоштовного лікування пацієнтів в перші 3 дні в реперфузійному центрі і реабілітації в кардіологічному відділенні Центральної міської лікарні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *