Измаильчане начинают приватизировать садовые участки. ВИДЕО

19 листопада виконком Ізмаїльської міськради зібрався на планове засідання. На самому початку була затверджена схема упорядкування території садового кооперативу №12. Дане рішення дозволить ізмаільчанам приватизувати земельні ділянки.

Міський голова Андрій Абрамченко зазначив, що даний кооператив став першим, який надав список всіх земельних ділянок і запропонував потримати цю ініціативу

З основного порядку денного слід особливо виділити рішення про передачу об’єктів у комунальну власність міста. Це колишня бібліотека Університету по проспекту Суворова, 55 та будівлі по вул. Дмитрівській, 61 (колись тут розміщувалося кулінарне училище, потім — комерційний склад). Будинки давно не ремонтувалися. Місто планує провести реконструкцію цих об’єктів, і використовувати для розміщення установ сфери освіти.

Також виконком дав згоду прийняти у власність територіальної громади нежитлових будівель по вул. Телеграфної, 90 та пр. Суворова, 140-а: зал «Авангард», який руйнується, і корти, які сьогодні діють виключно за рахунок ентузіастів.

Крім того були розглянуті питання про виконання бюджету, про виділення коштів на поховання самотніх громадян, про зміни в культурній програмі міста на цей рік і багато інших.

Всі питання порядку денного отримали повну підтримку членів виконавчого комітету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *