«Казковий світ природи» в Измаиле. ВИДЕО

Измаил

5 червня в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав’я в шостий раз відбулося дитяче  екологічне свято «Казковий світ природи», присвячене Всесвітньому дню охорони довкілля.

Завідуюча відділом природи музею Придунав’я Анжела Діденко і науковий співробітник Олеся Омельчук відзначили, що тема свята в 2019 році — боротьба із забрудненням повітря, яка актуальна і для Придунайського краю.

Директор музею Ольга Тирон нагородила подяками тих, хто взяв участь в організації екологічного свята: керівників Станції юних натуралістів, Станції юних техніків, Палацу дітей та юнацтва, Дитячої художньої школи, танцювальних колективів міста..

Продовжився захід конкурсами, смішними жартами і рухливими іграми від веселих клоунів. Вихованці Палацу дітей та юнацтва, дитячої музичної школи № 2 та Палацу культури підготували для гостей  велику концертну програму. 

Театралізована мініатюра «Бабусі», в якій взяли участь діти співробітників музею Придунав’я, викликала дзвінкий сміх.  Маленькі дівчатка, одягнені в старовинні наряди з бабусиної скрині і танцюючі під сучасну дискотечную музику, були цвяхом програми.

У цей день на території музею працювал арт-майданчик.  Учні ДХШ, клас Лариси Соріной доповнювали образи бажаючих аквагримом.  Крім того, тут проходили майстер-класи «Ботанічна ілюстрація» і «Лялька мотанка».  

 У дворі можна було прогулятися серед доглянутих квіткових клумб і  побачити багато цікавого. Яскравими фарбами залучали виставки робіт учнів Дитячої художньої  школи, Дитячої школи мистецтв і СЮТ «Еко-творчість» і «Екологія очима дітей».. 

Свято вийшло яскравим і незабутнім.  В Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав’я панувала атмосфера азарту, веселощів і позитивних емоцій.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.