В Измаильской картинной галерее открылась выставка «Красота, сотворенная женщиной». ФОТО

 

Щорічно, починаючи з 1996 року, майстрині та художниці Бессарабії на початку березня демонструють свої досягнення на регіональній виставці в Ізмаїльській картинній галереї. Не тільки учасниці, а й жителі міста і регіону з нетерпінням чекають цю чудову виставку, змістом і творцем якої є сама жінка — берегиня традицій.

Сьогодні, 7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня в Ізмаїльській картинній галереї в 22-й раз відкрилася виставка «Краса, створена Жінкою», приурочена до Міжнародного жіночого Дня.

Близько шестисот робіт сімдесяти учасниць розмістилися в двох великих залах музею. Тут представлені 58 живописних і графічних картин, близько трьохсот виробів декоративно-прикладного мистецтва і 69 вишивок.

Важко виділити когось із майстринь особливо, адже кожна робота — це витвір мистецтва, в яке автор вкладає не тільки зусилля, але і душу.

У весняному святковому вернісажі беруть участь і гості з сусідніх міст. Ренійська поетеса Лілія Олійник презентувала дві свої книги.

З першого погляду відвідувачів привернула незвичайна міні-виставка Ірини Василенко та її підопічних, юних учасниць Дитячої творчої майстерні «Бусинка». Крім прикрас, виконаних в різних техніках — мозаїчної, пейзажної, бісероплетіння, бісероткачестве — представлені вишиті бісером сукні.

Вражають високою майстерністю і різноманітністю вишивка, декупаж, бісероплетіння, текстильна лялька, фелтинг, фоаміран, вишивка і шиття учасниць народної студії — «Майстриня» і міського клубу «Фантазія». Своїми роботами «майстрини-фантазери» зайвий раз підтвердили думку про те, що жінці підвладне все.

Всього два тижні можна буде помилуватися дивовижними роботами, створеними талановитими жіночими руками. Адже на черзі нові цікаві виставки в Ізмаїльській картинній галереї.

В Измаильской картинной галерее открылась выставка «Красота, сотворенная женщиной». ФОТО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *