В Ізмаїлі підписали угоду про міжнародну співпрацю. Вiдео

В рамках святкування Дня міста Ізмаїла відбулася дуже важлива подія для розвитку міської громади. В Ізмаїльському історичному музеї О. В. Суворова було підписано «Угоду про співпрацю між містом Ізмаїл та Сектором 4 муніципалітету Бухарест (Румунія)».

На церемонії були присутні керівництво міст Ізмаїла та Бухареста, глави депутатських комісій міськради Ізмаїла, посол України в Румунії Олександр Банків, консул Генерального консульства Румунії Дениса Габор, депутати румунського парламенту Лучіан Симион і Мірела Фуртуне, голова повітової ради Тулча Хорія Теодореску, представники міст Тулча і Галац.

Документ підписали міський голова м. Ізмаїла Андрій Абрамченко і мер Сектора 4 муніципалітету Бухарест Даніел Белуце (румунська столиця ділиться на 6 секторів і у кожної свій мер).

В свою чергу, Даніел Белуце наголосив на важливості цієї Угоди в зміцненні румуно-українських відносин і назвав присутніх громадянами Європи.

Привітав присутніх і почесний гість свята, голова повітової ради Тулча Хорія Теодореску.

Результатом документально-підкріпленого партнерства стануть інвестиції Європейського союзу в інфраструктуру Ізмаїла: протягом двох років планується реалізація низки спільних проектів на загальну суму близько п’яти мільйонів євро. І ця сума, як зазначив Андрій Абрамченко, спільними зусиллями може бути збільшена вдвічі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *