В Ізмаїлі пройшло народне гуляння «Зустріч весни». ВИДЕО

8 березня на площі Перемоги зібралися жителі і гості столиці Придунав’я, щоб втретє взяти участь у святі «Зустріч весни». Ізмаїльська міська рада приурочила цю подію до Міжнародного жіночого Дня.

Чоловіки, великі і маленькі, з задоволенням вітали всіх жінок зі святом.

У дерев’яних будиночках організували святкову торгівлю.  Тут можна було погрітися глінтвейном і гарячим чаєм, а також купити сувеніри.

Організатори приготували для ізмаїльчан подарунки: кілька тисяч куль і булочки-жайворонки.  Їх роздавали всім бажаючим.

У цей час зі сцени звучали чудові голоси вокалістів і колективів столиці Придунав’я.  Неможливо перелічити всіх талановитих виконавців, які взяли участь у святковому концерті.  Своїми виступами гостей порадували жіночий вокальний ансамбль «Мелодії Дунаю», тріо «Берегиня», вокалістки Катерина Пуйческу, Олена Онищенко, Станіслав Єні і багато інших.

З приходом весни ізмаїльчан привітав голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.  Він звернувся, в першу чергу, до жіночої половини глядачів.

Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко підкреслив, що саме жінки наповнюють життя міста красою і гармонією.

На запрошення благодійного фонду Урбанського «Придунав’я» виступив запальний колектив з Одеси «Jam Band». Артисти виконали енергійні балканські та бессарабські музичні композиції.

До пізнього вечора веселилися ізмаільчане і гості міста.  Свято вийшло яскравим і веселим — справжня «Зустріч весни».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.