Нові міні-ринки Ізмаїла. ВИДЕО

Измаильский торговый порт

15 лютого, в Ізмаїлі на проспекті Миру почне роботу новий міні-ринок «Дворик». На його території розмістилися 33 павільйону, кафе, туалет, приміщення для адміністрації і працівників ринку.

Упорядкована і прилегла території — висаджені дерева, розбиті клумби, встановлено освітлення. Також побудовано дитячий ігровий майданчик, фонтан і арка на вході.

Щомісячний внесок до бюджету міста від підприємців почав надходити з1 січня цього року і склав близько 80 тисяч гривень на місяць — майже мільйон гривень на рік.

На останньому засіданні виконкому Ізмаїльської міськради було прийнято рішення про будівництво ще одного торгового комплексу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Новому міні-ринку було присвоєно самостійна юридична адреса — вулица Шевченка, 48-а та назва — Торговий дворик «Пылинка».  Так зараз називають жителі стихійний базарчик на цьому місці.

Виконком затвердив статут Обслуговуючого кооперативу, який виконає будівництво та подальшу експлуатацію комплексу. Міні-ринок передбачає 18 торгових місць, а також адмінбудівлю і упорядковану прилеглу територію.

Крім цього інвестори, відповідно до Статуту, зобов’язуються забезпечувати належний санітарний стан території та дотримуватися правил торгівлі.

Протягом року до спецфонду міста від діяльності об’єкта буде надходити близько 600 тисяч гривень. Відповідно до рішення виконкому роботи зі спорудження комплексу повинні завершитися 1 липня цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.