В Ізмаїлі відкрили новий міні-ринок

Чувствуют ли измаильчане Независимость Украины? ВИДЕО

 

На днях в Ізмаїлі відбулася довгоочікувана подія — урочисте відкриття нового комплексу для розміщення торгових споруд «Дворик» по проспекту Миру, 19а.

Червону стрічку перерізали міський голова Андрій Абрамченко, його перший заступник Родіон Абашев і глава правління міні-ринку, депутат Ізмаїльської міської ради В’ячеслав Макаров.

В «Дворику» облаштовані 30 торгівельних точок: по 14 продовольчих і непродовольчих павільйонів і два кафе.  На території знаходяться приміщення адміністрації, обслуговуючого персоналу, охорони, а також господарський двір.

Для підприємців зі стихійного ринку, який розташований поруч, розмістили 10 лотків.  Це допоможе організувати торгівлю в нормальних умовах, а не з землі.  Крім того вся продукція рослинного походження буде проходити ветеринарно-санітарну експертизу.

Територія повністю упорядкована, є каналізація, опалення, освітлення, туалет.  Побудовано фонтан і арка, навколо висаджені дерева, розбиті клумби, розміщен дитячий ігровий майданчик.

Підприємці будували міні-ринок самостійно, місто в цьому участі не брало.  Власники торгових павільйонів сподіваються, що зручне місце розташування і хороші умови для покупців допоможуть окупити всі витрати.

На відкриття «Дворика» зібралися мешканці прилеглих районів і не тільки.  Вони поділилися своїми враженнями.

До літа на вулиці Шевченка буде побудований ще один міні-ринок «Пылинка» з 18 торговими місцями та упорядкованою прилеглою територією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *