Новости исполкома. ВИДЕО

Андрей Абрамченко Измаил

Перед черговим засіданням виконкому, 15 серпня, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко дав коментар щодо профілактики неодноразових нападів бродячих собак на горожан. Тендери на надання послуги зі стерилізації бродячих тварин проводилися вже тричі.  Однак бажаючих до сих пір не знайшлося. У наступному році на це буде передбачено великі кошти.

 Існує кілька цінових пропозицій.  Якщо тварина здорова, вона буде доставлятися в ветеринарну клініку для подальшої стерилізації.  При вазі до 20 кг стерилізація, вакцинація від сказу і чіпування будуть обходитися в суму близько 3 тис. грн.  Для тварин вагою понад 20 кг витрати будуть оцінюватися в 3 623 грн. Якщо собака хвора, її чекатиме евтаназія.  Ця послуга обійдеться міському бюджету в 750 грн за одну тварину.

 Виконком Ізмаїльської міської ради надав згоду власниму управлінню містобудування та архітектури на підготовку і видачу ПП «Торговий комплекс« Росинка »містобудівних умов і обмежень для проектування нового об’єкта будівництва — спорудження торгово-розважального центру за адресою: пр. Миру, 8., на місці колишнього ринку «Росинка».

 Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко прокоментував інтерв’ю власника олієжиркомбінату Дмитра Шідерева, в якому бізнесмен стверджує, що на комбінаті все в порядку в плані екології, а смердючий дим, який виходить з труб підприємства, і отруює повітря міста, не є небезпечним для здоров’я, і ​​ніяк не  заважає ізмаільчанам.

 Адміністрація міста виступає за те, що б дане підприємство працювало, співробітники комбінату не повинні бути заручниками ситуації.  Але власник повинен встановити жироуловлювачі і фільтри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *