Обновление пассажирских автобусов в Измаиле. ВИДЕО

Андрей Абрамченко Измаил

Виконком Ізмаїльської міськради на засіданні 18 жовтня розглянув кілька десятків питань порядку денного, частина з яких була винесена на пленарне засідання 25 жовтня.

Так депутати приймуть на сесії рішення по деяким майновим питанням, серед яких регулювання земельних відносин з громадянами, передача нежитлових будівель, надання комунальному підприємству Ізмаїльської міської ради «Житсервіс» згоди на списання з балансу майна.

З поточних питань життєдіяльності ізмаїльській громади можна виділити рішення по оновленню пасажирських автобусів і маршрутних таксі, зокрема 16 маршруту.  Нагадаємо, замовником внутрішньоміських перевезень виступає виконком Ізмаїльської міськради.

Міський голова зазначив, що в цілому за останні кілька років в цьому напрямку спостерігаються позитивні зміни.  В основному це стосується підвищення якості рухомого складу на лініях.

Оскільки договори з автоперевізниками укладаються строком на 5 років, був прийнят додатковый пункт про необхідне оновлення деяких транспортних засобів протягом цього періоду.

Це і всі інші питання були попередньо розглянуті на профільних депутатських комісіях і отримали повне схвалення на засіданні виконавчого комітету.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *