Офіцерський бал у столиці Придунав’я

Днями в ізмаїльському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченко відбулася знаменна подія — посвячення першокурсників Дунайського факультету морського і річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій в курсанти.

Привітати новоспечених студентів прийшли представники керівництва міста, вищих навчальних закладів, Українського Дунайського пароплавства, батьки, викладачі та старші товариші.

З напутнім словом до своїх підопічних звернулася декан факультету, доцент Олена Даки. Вона повідомила приємну новину: третьокурсник Дунайського факультету Микола Попов буде отримувати іменну стипендію Верховної Ради України.

Церемонія посвяти в курсанти продовжилася урочистим врученням залікових книжок кураторами груп Юрієм Якусевич і Наталією Урум. У цей вечір був розіграний і «автоматичний залік» з історії України та української культури — його отримав першокурсник Єгор Галкін.

Клятву вірності своєму факультету і морської професії курсанти давали, як і годиться офіцерам, стоячи на одному коліні.

Майбутніх моряків привітали заступник міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін, клірик Свято-Покровського кафедрального собору, протоієрей Іоанн, в.о. обов’язки директора Ізмаїльського військово-морського ліцею з посиленою фізичною підготовкою Наталії Стогніенко, директор Придунайського філії міжрегіональної академії управління персоналом Тамара Гуменнікова.

Святковий концерт розпочався вальсом у виконанні першокурсників ДФМРТ ГУЇТ і чарівних учасниць клубу спортивно-естрадного танцю «Конфетті». Для гостей виступили народний хореографічний колектив «Веселка», клуб спортивно-бального танцю «Dream dance», студія східного танцю «Джаліла», вокалістки Ксенія Дорошенко і Аліна Сухарева та багато інших.

Офіцерський бал у столиці Придунав’я став ще однією доброю традицією міста моряків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *