Отопительный сезон в Измаиле. ВИДЕО

Отопительный сезон в Измаиле

 

Сьогодні в Ізмаїлі випав перший сніг.  Тема опалення житлових будинків стала особливо актуальною.  Про проблеми та перспективи розвитку цієї галузі нашим кореспондентам розповіли перший заступник міського голови Родіон Абашев і директор КП «Ізмаїлтеплокомуненерго» Михайло Шарафаненко.

Нагадаємо, що в разі відсутності тепла, можна зателефонувати на телефон аварійно-диспетчерської служби «КП« ІТКЕ »за номером 5-75-54, або 098-181-85-15, 095-538-78-19 (цілодобово).

Вчора в ході засідання виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради стало відомо про те, що з грудня поточного року в Ізмаїлі зросте оплата за послуги централізованого опалення на 23,8%.

На питання, який зацікавить всіх споживачів, коли це станеться, директор КП «Ізмаїлтеплокомуненерго» відповів, що існує певна процедура.

Перший етап обговорення коригування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та на послугу з централізованого опалення було проведено на вчорашньому засіданні виконкому.

У зв’язку з подорожчанням газу і подальшим зростанням тарифів на опалення зменшити витрати можна буде тільки за допомогою енергоефективних та енергозберігаючих заходів, одним з яких є перехід на альтернативні джерела енергії, але це справа майбутнього.

Зараз міське керівництво для зменшення витрат на опалення утеплює будинки і модернізує обладнання.

Ще однією проблемою підприємства є нестача кадрів.  Нерідко через це відбуваються затримки у відпрацюванні заявок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *